Pro Wert

Pro Wert Nieruchomości Anna Banasiak

ul. Sadownicza 55
54-109 Wrocław
telefon: +48 662 051 025
e-mail: a.banasiak@prowert.pl
header

Wycena nieruchomości cennik - Wrocław

Fachowa wycena nieruchomości – Wrocław – cennik

W naszej ofercie znajduje się fachowa wycena posiadłości. Działamy w okolicach Wrocławia – nasz cennik jest konkurencyjny na rynku i dopasowywany indywidualnie do każdego zlecenia! Wykonanie takiej wyceny lub innego opracowania zależy między innymi od następujących czynników, decydujących o pracochłonności usługi:

  • rodzaju zamawianego opracowania,
  • rodzaju nieruchomości oraz ilości i rodzaju jej części składowych objętych wyceną,
  • terminu wykonania opracowania,
  • nakładu pracy i kosztów ponoszonych przez rzeczoznawcę majątkowego, związanych z pozyskaniem informacji niezbędnych do wyceny.

Ze względu na powyższe czynniki, koszt wyceny nieruchomości jest ustalany indywidualnie przez rzeczoznawcę majątkowego podczas rozmowy z Klientem. Elastyczny cennik wyceny nieruchomości na terenie miasta Wrocław i skupienie zaangażowania na obszarze Wrocławia to nasze mocne strony! Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą lub w przypadku jakichkolwiek wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu i bezpośredniego umawiania się na rozmowy. Jeśli chcieliby Państwo poznać koszt wybranej usługi, prosimy o kontakt pod numerem telefonu (+48 662 051 025) lub adresem e-mail ()

Wycena nieruchomości cennik Wrocław